Pakiety

Boże Narodzenie w Kompleksie Beskid

Świąteczną atmosferę można poczuć nie tylko w domu! Pozwól sobie na chwilę odpoczynku w święta i odwiedź nasz hotel wraz z rodziną. Zadbamy o chwile pełne bożonarodzeniowych radości. Pakiet dostępny od 23.12 do 27.12.2018.

Zobacz więcej

Powitaj Nowy Rok w Kompleksie Beskid

od 1830 zł

Sylwester w górach to świetna okazja na połączenie świętowania i zabawy do białego rana z aktywnym wypoczynkiem na stoku! Przygotowaliśmy też atrakcje dla najmłodszych. Pakiet dostępny jest od 28.12.2018 do 2.01.2019.

Zobacz więcej

Ferie w Kompleksie Beskid

od 1990 zł

Skorzystaj z uroków zimy w naszym hotelu ze stokiem. Wszystko czeka na Ciebie w jednym miejscu - stok, hotel, szkółka narciarska, wypożyczalnia i serwis oraz oczywiście pyszne jedzenie! Pakiet dostępny jest od 2.01 do 28.02.2019.

Zobacz więcej

Wypoczynek dla Seniora w Kompleksie Beskid

od 260 zł

Wejście w zaawansowany wiek wcale nie oznacza, że musimy porzucić sport i aktywny tryb życia.

Zobacz więcej

Pobyty rehabilitacyjne w Kompleksie Beskid

od 180 zł/doba

Kompleks Beskid to nie tylko wypoczynek, narty i relaks ale działające nieprzerwanie od 2003 roku Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Leczniczej, gdzie udzielane są świadczenia zdrowotne pacjentom w trybie ambulatoryjnym i stacjonarnym.

Zobacz więcej

Nastrojowy relaks we dwoje

od 890 zł

Romantyczne chwile we dwoje to zawsze doskonały pomysł na wspólny relaks. 

Zobacz więcej


Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Zamknij